Udostępnij
Galeria

System Murano

Informacja

Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w oferowanych modelach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych, a w podanych wymiarach obowiązuje tolerancja do 3 cm. Istnieje możliwość wystąpienia w opisach niezamierzonych błędów.

Zobacz opis bieżącej kolekcji

Kolekcja inspirowana naturą uwodzi niezwykłą estetyką i harmonią form. Piękno naturalnego drewna w połączeniu z nowoczesnym designem i perfekcyjnym wykończeniem detali czyni ją odpowiednią dla najbardziej wymagającego klienta. Kolekcja jest uniwersalna i pasuje do każdego stylu. Różnorodność brył pozwala stworzyć wiele zestawów z przeznaczeniem do salonu, jadalni lub przedpokoju. Przytulną atmosferę zaaranżowanych pomieszczeń harmonijnie podkreśla oświetlenie LED.

Bryły wykonane z elementów drewnianych, pokrytych naturalną okleiną dębową. Oświetlenie LED eksponuje wnętrze półek z widocznymi słojami naturalnego dębu, uwidocznionymi dzięki zastosowanej technice szczotkowania. Elementy czarne wykonane z litego drewna tworzą ciekawy kontrast kolorystyczny z naturalna barwą brył. Lekkości kolekcji dodają czarne metalowe nóżki.